לצד הסמרתון המלא מוצעות עוד מספר אופציות השתתפות, המיועדות לאלו שניתוק מדברי של ארבעה ימים נטו פחות מתאים להם:

 • מיני סמרתון - תחרות מרתון אופני הרים לזוגות, שכוללת את שני הסטייג׳ים המלאים של שישי ושבת.
 • מקצה חד יומי בחמישי - תחרות מרתון חד-יומית באופני הרים לזוגות, שכוללת את הסטייג׳ המלא של יום חמישי בלבד. מקצה זה נועד במקור עבור רוכבים דתיים שומרי שבת, אך הוא מתאים לכל מי שמנוע מהשתתפות באירוע בסוף השבוע.
 • פסטיבל אופני הרים בפארק תמנע בשבת - ביחד עם הסטייג׳ האחרון והחגיגי של משתתפי הסמרתון המלא והמיני מרתון, נפתח גם אפשרויות השתתפות חד-יומיות בשבת בלבד:
  • מקצה חד-יומי מלא - תחרות מרתון חד-יומית באופני הרים לזוגות, שכוללת את הסטייג׳ המלא של יום שבת.
  • מקצה חד-יומי בינוני - תחרות מרתון חד יומית אינדיבידואלית, שכוללת מסלול חלקי מהסטייג׳ המלא של יום שבת. זו אופציית ההשתתפות התחרותית היחידה שפתוחה עבור רוכבים אינדיבידואליים באירוע סמרתון 2019.

במתחם סיום האירוע בכפר הרוכבים באגם פארק תמנע, יתקיים בשבת הפנינג ססגוני עם מוזיקה, דרינקים ושייקים, EXPO של תרבות ה-outdoors והספורט ושל יוצרים מקומיים ועוד.

 

מיני-סמרתון 15-16/2/2019
מקצה דו-יומי מקוצר שנולד עקב צמיחת האירוע ל-4 ימי רכיבה, והוא מיועד לכל אלו שאינם רוצים או אינם יכולים לקבל את ה-full monty.
הסטייג'ים: שני ימי רכיבה, עם הסטייג׳ים המלאים של שישי ושבת, כמו בסמרתון המלא. 
הקטגוריות זהות לקטגוריות של המירוץ המלא.
דירוג יומי + טקס מנצחים אחד בלבד, של המנצחים הכלליים בדירוג המצטבר של שני הסטייג׳ים בשבת צהריים.
ערכת משתתף הכוללת את חולצת הרכיבה הרשמית של האירוע תחולק למשתתפים.
ההרשמה למקצה הדו-יומי תיפתח בהמשך.

חבילות הלינה הן בקמפינג פארק תמנע באוהל מהבית או באוהל החאן של הפארק בלבד, עקב שריון הלינה בחדרים למשתתפי הסמרתון המלא. במידה ולפני התחרות יופשרו חדרים באזור, נציע למשתתפי הדו-יומי אפשרות שדרוג לינה.

 • אוהל Bring Your Own – אתם מביאים אוהל, כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו מספקים מזרון למי שירצה. על כל זוג להביא 2 אוהלים קטנים או אוהל משפחתי אחד לזוג. שטח הלינה בכפר הרוכבים מוגבל ולא נוכל לאכלס אותו באוהלים גדולים מדי. מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 1,190 ש"ח. 
   
 • אוהל של סמרתון – אתם מביאים כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו נותנים מזרון ומקום באוהל בדואי משותף גדול. האוהלים מחוממים וניתן למתוח בהן מחיצות ללינת קבוצה. באחד האוהלים תוקצה מחיצה לרוכבות שייבחרו בכך. מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 1,290 ש״ח. 

פרטים על המקצים הנוספים יעודכנו בקרוב.