לצד הסמרתון המלא מוצעות עוד מספר אופציות השתתפות, המיועדות לאלו שניתוק מדברי של ארבעה ימים נטו פחות מתאים להם:

 • מקצה חד יומי בחמישי - תחרות מרתון חד-יומית באופני הרים לזוגות, שכוללת את הסטייג׳ המלא של יום חמישי בלבד 14.2.2019. מקצה זה נועד במקור עבור רוכבים דתיים שומרי שבת, אך הוא מתאים לכל מי שמנוע מהשתתפות באירוע בסוף השבוע.
 • פסטיבל אופני הרים בפארק תמנע בשבת 16.2.2019 - ביחד עם הסטייג׳ האחרון והחגיגי של משתתפי הסמרתון המלא והמיני מרתון, נפתח גם אפשרויות השתתפות חד-יומיות בשבת בלבד. אלו אופציות ההשתתפות התחרותיות היחידות לרוכבים אינדיבידואליים (לא בזוג) בסמרתון 2019.:
  • מקצה חד-יומי מלא (58 ק״מ) - תחרות מרתון חד-יומית באופני הרים לרוכבים אינדיבידואלים, שכוללת את הסטייג׳ המלא של יום שבת.
  • מקצה חד-יומי בינוני (28 ק״מ) - תחרות מרתון חד יומית אינדיבידואלית, שכוללת מסלול חלקי מהסטייג׳ המלא של יום שבת.

במתחם סיום האירוע בכפר הרוכבים באגם פארק תמנע, יתקיים בשבת הפנינג ססגוני עם מוזיקה, דרינקים ושייקים, EXPO של תרבות ה-outdoors והספורט ושל יוצרים מקומיים ועוד.

מיני-סמרתון 14-16/2/2019
מקצה דו-יומי מקוצר שנולד עקב צמיחת האירוע ל-4 ימי רכיבה, והוא מיועד לכל אלו שאינם רוצים או אינם יכולים לקבל את ה-full monty.
המיני סמרתון הוא גרסה קומפקטית של הסמרתון המלא, גם במשך הזמן שלה וגם בעלותה. זוהי תחרות מרתון אופני הרים דו-יומית לזוגות, שכוללת לינת שני לילות (חמישי ושישי) ואת שני הסטייג׳ים המלאים של שישי ושבת.
הסטייג'ים: שני ימי רכיבה, עם הסטייג׳ים המלאים של שישי ושבת, כמו בסמרתון המלא.
הלינות והכלכלה: אירוח מלא בכפר הרוכבים בפארק תמנע על בסיס אוהל מהבית, החל מארוחת ערב חמה ותדריך רוכבים בחמישי ערב בכפר הרוכבים, ועד לארוחת צהריים חמה בתום הסטייג׳ של שבת, כדי שתחזרו הביתה עם בטן מלאה.
ערכת משתתף מלאה הכוללת בין היתר את טי שירט האירוע ואת חולצת הרכיבה המקצועית של האירוע תוצרת JINGA.
חוויית משתתף טוטאלית הכוללת הקפצת הרוכבים לנקודת הזינוק לסטייג׳ של שישי בנאות סמדר, תמונות מקצועיות בהיי-רז ללא תשלום, מתחם יוגה והתאוששות, הבירה (הראשונה...) שאחרי, הופעה חיה ומדורות לתוך הלילה בערב שבת, הפנינג אופניים וספורט גדול במתחם הסיום בכפר תמנע בשבת ועוד.
הקטגוריות זהות לקטגוריות של המירוץ המלא: נשים; מעורב; בוגרים (גברים עד גיל 39); מסטרס 40-49; גראנד מסטרס 50+.
דירוג יומי + טקס מנצחים אחד בלבד, של הזוגות מנצחים הכלליים בדירוג המצטבר של שני הסטייג׳ים בשבת צהריים.
ערכת משתתף הכוללת את חולצת הרכיבה הרשמית של האירוע תחולק למשתתפים.
 

חשוב!

 • על הנרשמים למקצה זה להגיע לפארק תמנע ביום חמישי 14.2.2019 החל משעות אחר הצהריים על מנת לאסוף את ערכות המשתתף.
 • על הנרשמים למקצה זה להוריד את אופניהם בדרך לפארק תמנע, בחניון האופניים המאובטח של הסמרתון בנאות סמדר (צומת שזפון).

חבילות הלינה בתשלום, הן בקמפינג פארק תמנע באוהל מהבית או באוהל החאן של הפארק. לממהרים ניתן לשדרג ללינה בחדר זוגי או ל-4 בלוטן או באילות. למחירים ופרטים צרו קשר ב- info@samarathon.co.il או בטלפון 08-6616976 בימים א'-ה' בשעות 8:30-19:00.

 • מיני סמרתון באוהל Bring Your Own – אתם מביאים אוהל, כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו מספקים מזרון למי שירצה. על כל זוג להביא 2 אוהלים קטנים או אוהל משפחתי אחד לזוג. שטח הלינה בכפר הרוכבים מוגבל ולא נוכל לאכלס אותו באוהלים גדולים מדי. מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 1,190 ש"ח. 
   
 • מיני סמרתון באוהל חאן של סמרתון – אתם מביאים כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו נותנים מזרון ומקום באוהל בדואי משותף גדול. האוהלים מחוממים וניתן למתוח בהן מחיצות ללינת קבוצה. באחד האוהלים תוקצה מחיצה לרוכבות שייבחרו בכך. מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 1,290 ש״ח. 

 

חד יומי חמישי זוגות - סטייג׳ מלא

מקצה זה נפתח בראש ובראשונה עבור קהל שומר מסורת שמנוע מהשתתפות בשישבת. 
על המשתתפים במקצה זה להגיע לכפר הרוכבים בתמנע ברביעי בלילה או בחמישי עד 06:00 לאיסוף ערכות המשתתף שלהם, בהן ימתינו להם טי שירט האירוע ושי. לאחר א. בוקר בכפר והקפצה עם שאר הרוכבים לנקודת הזינוק ביטבתה, הם יזנקו בירכתי טור רוכבי הסמרתון המלא לסטייג׳ המלא יטבתה-נאות סמדר.
ממתחם הסיום בנאות סמדר בו ייהנו מארוחת צהריים חמה יוקפצו בחזרה לכפר הרוכבים בתמנע.

עלות חד יומי חמישי - 450 שקלים לזוג רוכבים.
עלות חבילה הכוללת לינה וא. ערב בכפר הרוכבים באוהל מהבית ברביעי לילה - 650 שקלים לזוג.

 

חד יומי שבת בודדים - סטייג׳ מלא (ארוך) ובינוני.

זוהי ההזדמנות הייחודית של כל רוכבת ורוכב בארץ לקחת חלק בסמרתון ״על באמת״!
למסיימי הסמרתון המלא והמיני-סמרתון יחכה בכפר הרוכבים בשבת ה-16.2.2019 מתחם סיום מושקע ומפנק עם הפנינג גדול, צופים, משפחות, EXPO יפה, מוזיקה, זולות ופינות התאוששות ועוד.
במסגרת חגיגת הרכיבה יוכלו רוכבי שטח מכל הארץ לנסות את כוחם מול הסטייג׳ המלא של שבת (58 ק״מ), או לחילופין מול סטייג׳ מקוצר באורך כ-28 ק״מ ״בלבד״. הרכיבה במקצי השבת אינה מוגבלת לזוגות ופתוחה לרוכבים בודדים.
כל משתתף במקצה יק׳בל בערכת ההרשמה  את טי שירט האירוע.
רוכבי המקצה הארוך יזנקו דקות ספורות לאחר מזנקי הסמתרון המלא והמיני סמרתון.
רוכבי המקצה הקצר יזנקו מאוחר יותר - פרטים יועלו בהמשך.

עלות חד יומי שבת ארוך - 150 שקלים.
עלות חד יומי שבת בינוני - 100 שקלים.