סמרתון 2020 - מבזק חדשות ועדכונים

 

חברות וחברים יקרים,

אנחנו מתרגשים לחשוף בפניכם את המתאר החדש של סמרתון לשנת 2020, מרתון אופני הרים מדברי ועתיר סינגלים.

סמרתון 2020 יהיה במתכונת דו-ראשית.

1.תחרות אופני הרים דו-יומית מקצועית חווייתית ומושקעת.

2. תחרות UCI מקצוענית בת 4 שלבים לצד האירוע הדו יומי.

 

לפניכם פירוט ונתונים על כל אחת מהתחרויות. פרטים נוספים, תיאור מסלולים, חבילות לינה והשתתפות ועוד יועלו לאתר האירוע www.samarathon.co.il במהלך השבוע.

 

1. סמרתון 2020 - לב ליבו של הסמרתון השנה יהיה מרתון זוגות דו-יומי:

סטייג׳ 1 - שישי, 21.2.2020 - Point To Point מקיבוץ קטורה לפארק תמנע, 71 ק״מ על 1,580 מטרים טיפוס אנכי מצטבר.

סטייג׳ 2 - שבת, 22.2.2020 - מעגלי מפארק תמנע, 57 ק״מ על 1,320 מטרים טיפוס אנכי מצטבר.

סלוגן הסמרתון הוא ״לרכוב חזק, לחיות חזק יותר״ (Ride Hard, Live Harder), ובאירוע תחוו את זה מילה במילה…
מחד תשתתפו בתחרות אופני הרים מקצועית, עם מסלולים מרהיבים אך מאתגרים, רמה תחרותית ומקצועית גבוהה וחבילת שירות מלא כולל פינות שטיפה, מתחם מכונאות וטיפולים וחניון אופניים מאובטח, ומאידך, בסוף כל סטייג׳ מפרך, תתחברו ל-vibe המדברי המשחרר והמופלא של פארק תמנע, ולשלל אפשרויות ההתאוששות לנפש ולגוף שכפר הרוכבים שלנו מציע, כמו מתחם יוגה ומתיחות, פאב רוכבים, פינות זולה לשפת האגם וסביב המאהל, מתחם עיסויים ועוד.
סמרתון 2020 (דו-יומי) מיועד לרוכבים ישראלים מיומנים וחזקים, שיודעים ליהנות משני העולמות האלו. הוא תפור על מתחרים המחפשים אירוע תחרותי רב-יומי שמתאים לתחילת עונת המירוצים. כאירוע רב-יומי הוא קל יחסית על הכיס, על המשפחה ועל העבודה, ולא מחייב חצי שנת אימונים מקדימים על מנת לצלוח אותו בכבוד. כשברוב חלקי הארץ, שלא לומר באירופה ובצפון אמריקה חורף, עדיין קר גשום ומבוצבץ, בסמרתון תרכבו עם ביגוד קצר וקרם הגנה, במסלולים זורמים ויפהפיים בלב המדבר הפורח, שתוכננו על ידי רוכבים עבור רוכבים, או על ידי שיירות גמלים במשך מאות שנים.

בכל סטייג׳ תרכבו חזק, ארוך, יפה ומאתגר. נתיבי המדבר יבחנו היטב אתכם ואת הציוד שלכם, אך כאמור, בסיום הרכיבה תוכלו להישען אחורה, להתרווח בזולה מוצלת עם כוס בירה או שייק חלבון ביד, ותספגו פנימה את עוצמת המדבר, ריחוקו מהפרעות וגירויים חיצוניים, ותהנו השלווה ומהרוגע שהוא יודע להעניק. 

  • הסמרתון מציע מספר חבילות לינה בכלכלה מלאה, מרגע הזינוק ועד החזרה הביתה.

  • ניתן להוסיף לחבילת הבסיס לינה וארוחת ערב בחמישי (20.2.2020) על מנת להגיע דרומה ללא לחצים.

  • יש להגיע לזינוק בקיבוץ קטורה ביום שישי בבוקר עצמאית עם רכבים ואופניים, המארגנים יקפיצו נהגים לאסוף את רכבם מקו הסיום (באוטובוסים). רוכבים שישנו באזור כבר ביום חמישי, יתבקשו להפקיד את אופניהם בחניון האופניים המאובטח בקיבוץ קטורה, כבר ביום חמישי, טרום הגעתם למקום הלינה הנבחר.

  • לרוכבים שרוצים חופשת רכיבה מדברית ארוכה יותר וכמובן לאורחים המגיעים מחו״ל, יציע צוות מדריכי הרכיבה המקומי והמיומן של Timna Bike Park להצטרף למסלולי רכיבה מודרכים באזור ביומיים הקודמים לתחרות.

 

2. Samarathon UCI - תחרות אופני הרים בת 4 סטייג׳ים, הפונה לקהל מקצועני, הנמצא בעיצומו של איסוף נקודות דירוג חשובות לטובת אולימפיאדת טוקיו 2020.
בנוסף לסמרתון הדו-יומי נקיים ביחד עם איגוד האופניים בישראל ועם איגוד האופניים הבינלאומי (ה-U.C.I.) תחרות בדירוג S2, בעלת ארבעה ימי תחרות (סטייג׳ים):
סטייג׳ 1 - רביעי, 19.2.2020 - פרולוג בפארק תמנע - 12 ק״מ על 290 מטרים טיפוס אנכי מצטבר.
סטייג׳ 2 - חמישי, 20.2.2020 - תחרות Short Course Cross Country - מסלול באורך כ-3 ק״מ, 6 הקפות (לא סופי).
סטייג׳ 3 - שישי, 21.2.2020 - Point To Point מקיבוץ קטורה לפארק תמנע, 71 ק״מ על 1,580 מטרים טיפוס אנכי מצטבר (מסלול זהה לדו-יומי).
סטייג׳ 4 - שבת, 22.2.2020 - מעגלי מפארק תמנע, 57 ק״מ על 1,320 מטרים טיפוס אנכי מצטבר (מסלול זהה לדו-יומי).

על אף שה-Samarathon UCI מיועד לרוכבים תחרותיים, המקצה פתוח לכל זוג רוכבים בעלי בדיקה ארגומטרית וביטוח תאונות אישיות לעוסקים בספורט תחרותי. הסמרתון הארוך (4 ימים) הוא פלטפורמה מצוינת שיכולה לשמש כמחנה אימונים וכחידוד אחרון לפני העונה התחרותית. על מנת למקסם את הפוטנציאל למתחרי UCI, אנחנו משתפים פעולה עם אירועי ה-Sunshine Cup וה-Sunshine Epic שיתקיימו בקפריסין בדיוק שבוע לאחר הסמרתון. חבילות משולבות מוזלות וכרטיסי טיסה מוזלים יוצעו בהמשך.

חשוב!

בשבוע הקרוב נעלה עדכונים, מחירים לחבילות הלנה ועוד. אתם מוזמנים לעקוב אחר דף הפייסבוק שלנו (עשיתם לייק?), האינסטגרם או אחרי העדכונים באתר www.samarathon.co.il.