לטעמנו, אוהל בכפר הרוכבים בפארק תמנע זה הדבר הכי טוב שקיים. אבל זה אנחנו. מי שזקוק למיטה אמיתית, שירותים פרטיים וקורת גג, יוכל לבחור גם לינה בחדרי האירוח באחד מקיבוצי הסביבה. בעת ההרשמה יש לבחור את חבילת הלינה הרצויה - שני בני הזוג חולקים את אותה חבילת הלינה. מספר החדרים מוגבל.

כל החבילות כוללות השתתפות בתחרות מרביעי עד שבת, כלכלה מלאה מארוחת צהריים בתום הרכיבה ברביעי ועד א. צהריים קלה בתום הסטייג׳ של שבת, לינת שלושה לילות, ערכת משתתף הכוללת - חולצת רכיבה יוקרתית של Jinga, טי שירט ושי ייחודי

להלן אפשרויות הלינה לסרתון 4 ימים UCI

 • אוהל Bring Your Own – אתם מביאים אוהל, כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו מספקים מזרון למי שירצה. על כל זוג להביא 2 אוהלים קטנים או אוהל משפחתי אחד לזוג. שטח הלינה בכפר הרוכבים מוגבל ולא נוכל לאכלס אותו באוהלים גדולים מדי. 

מחיר ההרשמה לרוכב/ת  : 2,449 ₪.

 • אוהל בדואי של סמרתון – אתם מביאים כרית, מצעים ושמיכה חמה או שק-שינה. אנחנו נותנים מזרון ומקום באוהל בדואי משותף גדול. האוהלים מחוממים וניתן למתוח בהן מחיצות ללינת קבוצה. באחד האוהלים תוקצה מחיצה לרוכבות שייבחרו בכך. 

מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 2,599 ₪. 

 

 

 • וילה-קמפ זוגי בתמנע - לינה אוהל משודרג הכולל שתי מיטות עם מצעים ומבואה לציוד. נמצאים במרחק הליכה קצרצר מהמקלחות והשירותים. 

מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 2,949 ₪ .

 

 • חדר רביעייה  – חדר אירוח הכולל 4 מיטות, שירותים, מקלחת ומטבחון. 
  זוג שיבחר באופציה זו יודיע לנו במועד שייקבע מיהו הזוג השני אתו הוא מעוניין לחלוק את החדר, או יקבל את הציוות שלנו.
  הלינה בחדרי אירוח בקיבוץ אליפז (5 דקות נסיעה מפארק תמנע), בקיבוץ קטורה (20 דקות), בקיבוץ אילות (25 דקות) או בקיבוץ לוטן (25 דקות). ניתן לבחור בין האפשרויות השונות בעת ההרשמה, עד גמר מלאי החדרים. 

מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 2,999 ₪.

 

 • חדר זוגי – חדר אירוח הכולל מיטה זוגית (ניתן להפרדה), שירותים, מקלחת ומטבחון.
  בחדרי אירוח בקיבוץ אליפז (5 דקות נסיעה מפארק תמנע), בקיבוץ קטורה (20 דקות), בקיבוץ אילות (25 דקות) או בקיבוץ לוטן (25 דקות). ניתן לבחור בין האפשרויות השונות בעת ההרשמה, עד גמר מלאי החדרים. 

מחיר ההרשמה לרוכב/ת: 3,399 ₪ .

 

חבילות הלינה והמחירים מעודכנים ומותאמים ל-4 ימי תחרות ולינת שלושה לילות, עם כלכלה מלאה מארוחת צהריים בסוף הרכיבה ברביעי ועד לארוחת הצהריים לאחר סיום הסטייג׳ האחרון בשבת.