ירון דרעי, יזם ונשיא האירוע – יוזם, חולם, בונה ודוחף קדימה. הלוגו של האירוע, הגמל עם שני הגלגלים? זה ירון למעשה... חבר קיבוץ סמר, יזם בלתי נלאה, מתכנן ובונה שבילים עילאי, מדריך רכיבה. הדריך חוגי סיור וקבוצות שנים רבות, וכשטיפל במשך כשנה בעדר הנאקות בממשית, התאהב במדבר. שנים לאחר מכן, חיבר את אהבתו לנדודים ולטיולים במדבר לזוג גלגלים, ושמח לחבר את הניסיון שצבר במרחב המדברי עם תשוקה עצומה לאופניים. כיום ירון הוא ממובילי הדרך של תרבות הרכיבה המדברית ושל פיתוח שבילים ותיירות אופניים בת קיימא בערבה הדרומית בשיתוף עם רוכבים מהמרחב ומאילת. הוא היזם והמנוע השיווקי מאחורי Samar Bike Hotel המפורסם ואחראי ישיר לארסנל נכבד של שבילי רכיבה מהממים ממצפה רמון ודרומה. בסמרתון ירון מוביל את חזון האירוע ומתווה את דרכו שנים קדימה, בד בבד עם פיתוח ובניית התשתית האזורית להתפתחות זו (קרי תכנון, מימון ובניית שבילי רכיבה חדשים) ביחד עם המועצה האזורית חבל אילות.
* כתבה על ירון וסמר בייק הוטל במגזין BikeMag.

נימי כהן, מנכ״ל האירוע - הוגה, מפיק, כותב ומדבר. עז ההרים המקורית שחולמת, חיה ונושמת אופניים. אחרי לימודי משפטים ופילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, החליט להתפרנס דווקא מהדרכת רכיבה והקים את עז הרים הפקות והדרכות ב-2003. נימי גילה את אופני ההרים ב-1993, ומאז סיפור האהבה שלו לרכיבה ולאופניים רק הולך ומעמיק, מתרחב ומתפשט. הוא כתב ובחן אופניים וציוד בכל מגזין, עיתון ואתר ישראלי כמעט, העביר לעשרות קבוצות את רזי רכיבת השטח הטכנית, הפיק ומפיק אירועי רכיבה וספורט שנכנסו לפנתאון הרכיבה בישראל. אוהב את יעלי ואלה, מדבר, בירות איכותיות, סטייל וחיים טובים, ולא נשאר אף פעם חסר מילים. נימי וירון נפגשו בקורס מדריכי אופניים, חלקו אהבה מדברית וחזון לשבילים ולאירוע מכונן והפכו שותפים ליזימת והפקת הסמרתון, מירוץ מרתון סינגלים מדברי.
* כתבה על נימי באתר wideopenmag

יוני אדלר, מנהל המסלולים – רוכב, מנהל את המדבר ורוכב. שנים של רכיבות במרכז הנגב עם גיאופן הובילו את יוני לפינה הדרומית, וכעת הוא מלהטט בין ניהול תיירות סמר בייק בדרום, ניהול מסלולי תחרויות ואירועי ספורט מהגדולים והמקצועיים בארץ דוגמת הסמרתון, אפיק ישראל, הדזרט צ׳אלנג׳, Peak2Peak, הדרכת קבוצות רוכבים ביעדי רכיבה מהממים בחו״ל, וכל זה לצד אימונים אישיים בריצה ורכיבה, זוגיות עם יסמין ובישולי-על במטבח.
יוני הוא האיש שלנו למשימות מיוחדות, מתכנן המסלולים של סמרתון, ומנהל המסלולים באירוע.
בסמרתון יוני הוא מתכנן המסלולים, שמכין ומסמן אותם כשבוע לפני התחרות ביחד עם צוות של עוד x עובדים מיומנים, y טנדרים, ssss חיצים ושלטים, ומנהל את כל מסלולי הרכיבה, השילוט, הקיפול, תחנות ההאכלה והחילוצים רחמנא ליצלן בימי האירוע.

איריס דניאלי, מנהלת התיירות חבל אילות - ב-2017 החברה הכלכלית לפיתוח התיירות בחבל אילות הצטרפה ליזמי האירוע כמממנת הראשית וכשותפה. הביצועיסטית מטעם המועצה היא מנהלת התיירות איריס, שמאחרויה שנים של יזימת והפקת אירועי תרבות וספורט בערבה דוגמת יוגה ערבה, אנאפזה במדבר, xxx ו-yyy, ניהול מרכז המבקרים של קיבוץ יטבתה ועוד. התמזל מזלנו ואיריס וכל השדרה הניהולית של חכ״ל חבל אילות רואים בסמרתון ובספורט רכיבת השטח, כאמצעים ראשונים במעלה לחשיפת שכיות החמדה של הערבה בארץ ובעולם, לקהילת המטיילים האקטיבית, הרצים והרוכבים.

רביד חכמון - מנהלת ההפקה של האירוע רביד הגיעה אלינו כשמאחוריה רקורד של שנים רבות בתחום הפקת האירועים, כעצמאית וכמנהלת הפקה של חברות גדולות ורציניות במשק, כדוגמת חברת ״ערוגות הבושם״. תפקידה בהפקה הזו הוא החשוב ביותר - לעשות סדר בבלגן, ו"לקשור את הקצוות": לוודא שכל מרכיבי ההפקה מסונכרנים בניהם ועובדים בתאום מלא.

אריק פלדמן, מנהל המדיה - אריק הוא עיתונאי האופניים הוותיק והמנוסה בארץ. את הסטאז׳ שלו העביר ב-Mountain Bike Action Israel, משם עבר לתפקיד עורך במגזין ״אופניים״, הקים וניהל את מגזין האינטרנט we:Ride וכיום הוא המייסד והמנכ״ל של פלטפורמת תוכן האופניים bike.il. אריק ומיזמי המדיה שלו תמיד היו קשורים קשר הדוק לאירועים המובילים בארץ, והיו שותפי המדיה של אירועים גדולים ומובילים דוגמת הסמרתון, הדזרט צ׳אלנג׳, אפיק ישראל ועוד, וגם יזמי ומפיקי אירוע ה-Demo Day השנתי. בשנתו השלישית באירוע, אריק 

ליזט סבג, מנהלת הרשמה ושירות לקוחות - ליזט הצטרפה אלינו ב-2018 לאחר שניהלה את כל מוקדי הרישום ושירות הלקוחות באירועי ענק דוגמת יוגה בערבה, אנאפה במדבר ועוד. ליזט היא הפרונט שלכם בכל פנייה לסמרתון, מבקשת מידע ופנייה ל-info, ועד בקשות ייחודיות בהרשמה, מענה קולי או במייל לשירות הלקוחות ועוד. 

צחי אוחובסקי, מנהל חו״ל באירוע - צחי הוא מרוכבי השטח הוותיקים והמנוסים בארץ, כותב באתר Bike.il, מתכנן מסלולים בחסד, ובכלל, איש אשכולות על אופניים. השנה הוא מושאל ממחלקת המדיה שלנו לטובת ניהול התיירות הנכנסת סביב הסמרתון, או במילים פשוטות, כדי להגדיל משמעותית את כמות המשתתפים הלא ישראלים באירוע, דרך הזמנת עיתונאים, ולוגרים וכוכבי רכיבה, קניית מדיה פרסומית באתרים ובמגזינים מובילים בעולם, שת״פים שיווקיים ועוד.

נועה לוריה, מנהלת תוכן ואתר - נועה היא אחת מאבות המזון של אירוע הסמרתון, ושייכת לרביעייה המקורית שהקימה וארגנה את האירוע בשנותיו הראשונות. לאחר 4 שנות עבודה לא-קלות בצוות כמנהלת ממשק המשתתף ושירות הלקוחות באירוע, נועה בחרה לרכוב ולהשתתף במהדורת 2019. האח אחות! בקרוב אצלנו... עם זאת לא וויתרנו על המסירות שלה ועל הידע שלה, והיא אחראית לאתר החדש ולתכניו.