חבילות הרשמה לסמרתון מלא וסמרתון לייט 2021
 

הסמרתון מציע מספר חבילות הרשמה, וההבדל ביניהן הוא רמת הלינה של הרוכבים.
האפשרות הבסיסית נבנתה עם מחשבה על רוכבים שמעוניינים להשקיע את עיקר ממונם בתחרות עצמה ולא במעטפת מסביב (מישהו אמר סטודנטים?), והיא מבוססת על הקמת אוהל BYO (ראשי תיבות של Bring Your Own) בחניון האגם בפארק תמנע.
בקצה השני של טווח האירוח והתמחור נמצא החדר הזוגי - החוויה המפנקת או הממוקדת באופטימיזציה תחרותית העילאית לשני בני זוג שמתחרים ביחד. פה תקבלו מקלחות ושירותים פרטיים עבורכם, מזגן, שקעי הטענה, אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה למי שזה עושה לו את זה וארוחת בוקר ארוזה למקרר הפרטי בחדר - אבל תשלמו בהתאם. חדרי אירוח ניתן לבחור באליפז, קטורה, אילות, יהל ולוטן.
בין שני הקצוות האלו יש עוד שתי רמות אירוח ותמחור, אבל בגדול, אנחנו מנסים להיות רלוונטים לכל רוכב ורוכבת בארץ.
חשוב! - בעת ההרשמה יש לבחור את חבילת הלינה הרצויה - שני בני הזוג חולקים את אותה חבילת הלינה, ומשלמים בכרטיס אשראי אחד. מספר חדרי האירוח במועצה האזורית חבל אילות מוגבל, וזו אופציית הלינה שבאופן מסורתי אוזלת ראשונה מהאתר זה שש שנים - אנא אל תיקחו את הזמן שלכם.

עליית מחירים, והנחות Early Bird

כל מחירי החבילות עלו השנה בשיעור של 8%-10% ביחס לשנה שעברה. הקורונה מקשה על הפקת אירועי אאוטדור גדולים בשטח, וכתוצאה מכך עלויות הלוגיסטיקה והאירוח שלנו עלו בשיעור גבוה בהרבה מעשרה אחוזים. כל ספקי הלינות העלו את מחירי ההלנה וההסעדה בשל צמיחת העלויות שלהם.
לנו יש מגבלות חדשות שההתמודדות איתן כרוכה בהוצאות גדולות מאוד, שלא נזקקנו להן בשנים עברו. אם בעבר הקפצנו את כל משתתפי הסמרתון לשני השלבים של Point To Point בחמישה אוטובוסים בכל בוקר, השנה נזדקק ל-12 אוטובוסים. תחנת ההאכלה לאחר 30 ק"מ תתפצל השנה לשתי תחנות האכלה וסדרן שינתב כל זוג שמגיע לתחנה אחרת על מנת לא ליצור התקהלות גדולה בתחנות מצד אחד, ובמקביל לא לבקש מזוגות רוכבים מיוזעים ולחוצים להמתין לתורם בסבלנות באמצע תחרות…
אלו רק שתי דוגמאות לרזולוציה עימה אנו מתמודדים על מנת לקיים את האירוע תחת המגבלות החדשות, ולעלויות שהן משיתות על ההפקה. אנו מקווים שתקבלו בהבנה את רוע הגזירה.

הנחות Early Bird לנרשמים המוקדמים

השנה כל ההנחות באירוע יינתנו למקדימים להירשם.
להלן מדיניות חלוקת ההנחות לסמרתון המלא ולסמרתון לייט:

סמרתון מלא - פתיחת הרשמה ביום ראשון 6.9.2020 בשעה 12:00 בצהריים:
50 הזוגות הראשונים שיירשמו לתחרות ייהנו מהנחה של 400 ₪ לזוג!
50 הזוגות הבאים (זוג 51 עד 100) שיירשמו לתחרות ייהנו מהנחה של 200 ₪ לזוג!

הרשמה לסמרתון המלאסמרתון לייט - פתיחת הרשמה ביום שישי 11.9.2020 בשעה 12:00 בדיוק:
50 הזוגות הראשונים שיירשמו לתחרות ייהנו מהנחה של 200 שקלים לזוג!

הרשמה לסמרטון לייט

 

ההרשמה לסמרתון 2021 משוריינת בחמשת הימים הראשונים (6-11.9.2020) למשתתפי הסמרתון המלא בלבד, ורק לאחר מכן תפתח למשתתפי הסמרתון לייט.